Woont u in het buitenland en krijgt u pensioen? Dan krijgt u binnenkort weer van ons een verzoek om het levensbewijs in te vullen. Dit noemen we ook wel de Attestatie de vita.
Op onze website leest u hoe u de Attestatie de vita kunt invullen en weer aan ons kunt terugsturen. Wij hebben dat nodig om het pensioen aan u uit te keren. Want wij keren het alleen aan u uit als u in leven bent.
U vindt op deze website ook een overzicht met veel gestelde vragen en de antwoorden over dit onderwerp.
Voor gepensioneerden die in Nederland wonen krijgt het fonds informatie over overlijden via de gemeentes. Als u in het buitenland woont werkt dit anders en omdat het pensioen levenslang is, is in het pensioenreglement geregeld dat gepensioneerden die in het buitenland wonen jaarlijks een bewijs van in leven zijn dienen aan te leveren.
Meer info
Op onze website leest u meer over pensioen in het buitenland.
Hebt u vragen over uw pensioen?
Veel informatie over uw pensioen vindt u op onze website en in Mijn Pensioencijfers. Komt u er niet uit? Neem dan gerust contact met ons op.